До нас звернулися родичі та друзі бійців з Кременчука, які зібрали та відправили машину з необхідними речами на передову. Машина потрапила під обстріл, в результаті все згоріло. Зараз треба знову це все зібрати і відправити, але у людей вже немає коштів, тому вони вимушені звертатися по допомогу до небайдужих людей. Тож наш фонд оголошує збір на
- форму;
- бронежилети;
- тактичні рюкзаки;
- розгрузки;
- засоби гігієни;
- медикаменти;
- системи для швидкого зупинення крові тощо для бійців з Кременчука, які зараз знаходяться на передовій.
Звіт на 03.05.2022
Відправлено до 27 та 107 реактивних бригад.
![](https://generous-sources.org/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-05-03_22-44-22-280.jpg)
![](https://generous-sources.org/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-05-03_22-44-22-811.jpg)
![](https://generous-sources.org/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-05-03_22-44-23-430.jpg)
![](https://generous-sources.org/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-05-03_22-44-23-914.jpg)
![](https://generous-sources.org/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-05-03_22-44-24-447.jpg)
![](https://generous-sources.org/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-05-03_22-44-25-056.jpg)